99/05/19 يكشنبه 21:42
باکس ورود


ثبت نام
کلمه عبور جدید
Text + Text -
جستجوی ساده آگهی ها
بنر ستون سمت راست
کد مدیر
مطالب تصادفی محتوایی
خلیج فارس یا عربی خلیج فارس یا عربی
بازدید: ٣٠۵٨

پرینت
بازدید: ۶۴۴

نيروهاي انصارالله 35 روستاي مرزي عربستان را تصرف کرد

نيروهاي انصارالله 35 روستاي مرزي عربستان را تصرف کرد
العالم/ کميته هاي مردمي يمن و انصار الله وارد بيش از 35 روستاي مرزي عربستان شدند. خبرنگار شبکه خبري "العالم" گزارش داد، مرز دو کشور در استان صعده متشنج بوده و هواپيماهاي عربستان به طور گسترده بر فراز مناطق مرزي کوهستاني يمن به ويژه "رازح" و "خولان" سرگرم پروازند.


 عضو شوراي عالي کميته‌هاي انقلابي: يمن به قبرستان عربستان و مزدورانش تبديل خواهد شد
تسنيم/ عضو شوراي عالي کميته‌هاي انقلابي يمن با اشاره به اينکه ملت‌هاي عربي و اسلامي تجاوز عربستان را محکوم مي‌کنند، افزود: اين کشور به گورستاني براي عربستان و مزدوران اين کشور تبديل خواهد شد.وي افزود: ملت‌هاي عربي و اسلامي تجاوز عربستان را محکوم مي‌کنند، زيرا ملت‌ها را نمي‌توان با پول خريد و فروش کرد.المداني گفت: مردم يمن به کساني که به کشورشان تجاوز مي‌کنند اجازه نمي‌دهند که سالم از آنجا خارج شوند.

 العالم: "مخالفان انصارالله" آمادگي خود را براي دفاع از ميهن اعلام کردند/ حرکت رزمندگان به سوي مرز عربستان
العالم/ خبرنگار العالم: مخالفان انصار الله نيز با حمل سلاح، آمادگي خود را براي دفاع از ميهن اعلام کرده و بسياري از رزمندگان به سوي مرزهاي عربستان رهسپار شده اند.
 
 ترکيه از عمليات نظامي عربستان عليه يمن حمايت کرد
واحدمرکزي خبر/ وزارت امور خارجه ترکيه روز پنجشنبه در بيانيه اي اعلام کرد اين کشور از عمليات نظامي عربستان و کشورهاي منطقه عليه گروه حوثي در يمن حمايت مي کند. به گزارش خبرگزاري اسپوتنيک از مسکو، آنکارا همچنين از انصارالله و آنچه «حاميان خارجي» آن نام برد خواست اقداماتي را که صلح و امنيت منطقه را به خطر مي اندازد متوقف کنند.

 يک منبع امنيتي: منصور هادي وارد عمان شد
واحدمرکزي خبر/ به گزارش خبرگزاري اسپوتنيک از مسکو، اين منبع اعلام کرد هادي پس از آنکه نتوانست مجوز ورود به عمان را از يکي از ورودي هاي مرزي اين کشور دريافت کند سرانجام از يک ورودي ديگر وارد عمان شد.
 
 

SecImgSes